#

Zlepšená obrana v druhom polčase rozhodla o našom víťazstve.

###

Dôležitý zápas, ktorý sa nám aj vďaka tímovému duchu podarilo vyhrať. V začiatku nás strašila ešte drtívá prehra v Cíferi a mali sme preto čo oplácať. Zrejme aj preto sme mali priveľký rešpekt a v úvode sme mali aj preto nedôraznú obranu. Pomalý útok nerobil súperovi problém presúvať sa za loptou. Súper postupne získaval prevahu, čo sa prejavilo vedením o dva góly. Až ku koncu polčasu sme zmenili obranu, viac sme sa sústredili na odstavenie Ľaha a okamžite z toho pramenili rýchle kontry. Toto zlepšenie sme si priniesli aj do druhého polčasu a hlavne naša dôrazná obrana ubrala súperovi toľko síl, že väčšinou starší hráči mali kondične problém zápas dohrať v prijateľnom stave. To bola voda na našu agresívnu hru a pomaly sme si do dvadsiatej minúty druhého polčasu vytvorili náskok 29:22. Ku koncu si zahrali všetci hráči a výsledok aj preto úplne nezodpovedá priebehu hlavne druhého polčasu.

Výsledok: Štart HC Smartpoint Malacky - TJ Sokol Cífer 33:30 ( 14:13 )

BR: Kuklovský, Piaček

HR: Oslej I. 9, Škoda 8/3, Oslej D. 7, Stachovič D. 5, Dobrocký 2, Hlaváč 2, Urbanovič, Waschek, Stachovič P., Sedláček, Planka